AM schimbat domeniull : SERVER : Dzone.malware-site.www
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

AM schimbat domeniull : SERVER : Dzone.malware-site.www

Neam MUTAT PE http://Dzone.Forumers.RO ! Va asteptam :X
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 BAN dat aiurea de B3rn

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
kdjz




Mesaje : 3
Data de înscriere : 16/04/2009

BAN dat aiurea de B3rn Empty
MesajSubiect: BAN dat aiurea de B3rn   BAN dat aiurea de B3rn Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 6:47 pm

Sal... Am o reclamatie de fakt pt barn... aici e o problema cu b3rn... sufera rau de tot de el.... si mi'a dat ban fara motiv Neutral... virtual te rog sa iei masuri cu baiatu ala suferind... ms
Sus In jos
B3rNa@rD




Mesaje : 5
Data de înscriere : 18/04/2009

BAN dat aiurea de B3rn Empty
MesajSubiect: Re: BAN dat aiurea de B3rn   BAN dat aiurea de B3rn Icon_minitimeSam Apr 18, 2009 9:08 pm

De ce nu spui toata intamplarea?? AI facut o GLUMA PROASTA pe yahoo mesenger carte mi-a afectat calculatorul deoarece desfasuram mai multe activitati ce afectau windosul...u mi-ai dat ceva ce mi-a restartat calculatorul... dupa care ai jucat rolul prostului.... eu ti-am zis ca ai ban pe server iar cand ai intrat ai luat destoy de la mine !!!! de ce nu recunosti ca u esti adevaratul vinovat .... mai si comentezi aiurea !!!
Sus In jos
 
BAN dat aiurea de B3rn
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ban aiurea dat de D'lech
» slay aiurea

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AM schimbat domeniull : SERVER : Dzone.malware-site.www :: ..::: eXtreMcs ReSpaWn :::.. :: Reclamatii-
Mergi direct la: