AM schimbat domeniull : SERVER : Dzone.malware-site.www
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

AM schimbat domeniull : SERVER : Dzone.malware-site.www

Neam MUTAT PE http://Dzone.Forumers.RO ! Va asteptam :X
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ***---[ CERERE ADMIN ]---***

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
kdjz




Mesaje : 3
Data de înscriere : 16/04/2009

***---[ CERERE ADMIN ]---*** Empty
MesajSubiect: ***---[ CERERE ADMIN ]---***   ***---[ CERERE ADMIN ]---*** Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 7:53 am

Sal .. Am niste date pentru admin...

Nume de pe server - frN
Timpul jucat pe server - 2 zile
STEAM - Da [ON]
Motiv - pe server sunt multi codati kre iti golesc srv...eu aproape toata ziua joc cs si pot sa am grija de srv Wink
Parola - Tio spun pe mess
Contact - Y!M - playsd

ThX!
Sus In jos
B3rNa@rD




Mesaje : 5
Data de înscriere : 18/04/2009

***---[ CERERE ADMIN ]---*** Empty
MesajSubiect: Re: ***---[ CERERE ADMIN ]---***   ***---[ CERERE ADMIN ]---*** Icon_minitimeSam Apr 18, 2009 9:05 pm

Acest Jucator nu merita admin ....are un comportament care nu e demn de a fi admin !!!! ROG CU INSISTENTA a se RESPINGE aceasta cerere!!!
Multumesc anticipat!!!
Sus In jos
kdjz




Mesaje : 3
Data de înscriere : 16/04/2009

***---[ CERERE ADMIN ]---*** Empty
MesajSubiect: Re: ***---[ CERERE ADMIN ]---***   ***---[ CERERE ADMIN ]---*** Icon_minitimeDum Apr 19, 2009 11:05 am

B3rNa@rD a scris:
Acest Jucator nu merita admin ....are un comportament care nu e demn de a fi admin !!!! ROG CU INSISTENTA a se RESPINGE aceasta cerere!!!
Multumesc anticipat!!!


Auzi bai asta... vezi ca tu nu meriti admin k suferi de tn in ultimu hal... - Dai la toti ban si destroy fara motiv, te crezi buricu pamantului...
Sus In jos
B3rNa@rD




Mesaje : 5
Data de înscriere : 18/04/2009

***---[ CERERE ADMIN ]---*** Empty
MesajSubiect: Re: ***---[ CERERE ADMIN ]---***   ***---[ CERERE ADMIN ]---*** Icon_minitimeDum Apr 19, 2009 5:12 pm

Frate taci din gura ca u esti cel ce sufera de fapt .... faci glume de kkt si pe urma te dai lovit in aripa ..stiai bine ce se va intampla am si zis pe mes !!! si sa stii si u sa nu ramai fraerika cand dau un ban de obicei ma consult cu virtual ..poate confirma asa ca .... ciocku mik ca ti-l dai
Sus In jos
laly




Mesaje : 22
Data de înscriere : 20/04/2009

***---[ CERERE ADMIN ]---*** Empty
MesajSubiect: Re: ***---[ CERERE ADMIN ]---***   ***---[ CERERE ADMIN ]---*** Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 12:25 am

Contra...si...Pro Arrow Arrow Very Happy lol! si aicea ori dai cu parerea ca admin sau te certi gasiti la plangeri sa va certati nu aici Wink Wink lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





***---[ CERERE ADMIN ]---*** Empty
MesajSubiect: Re: ***---[ CERERE ADMIN ]---***   ***---[ CERERE ADMIN ]---*** Icon_minitime

Sus In jos
 
***---[ CERERE ADMIN ]---***
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere admin
» Cerere admin :)
» RE! Cerere admin!
» cerere admin
» Cerere Admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AM schimbat domeniull : SERVER : Dzone.malware-site.www :: ..::: eXtreMcs ReSpaWn :::.. :: Cereri Admine/Sloturi-
Mergi direct la: