AM schimbat domeniull : SERVER : Dzone.malware-site.www
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

AM schimbat domeniull : SERVER : Dzone.malware-site.www

Neam MUTAT PE http://Dzone.Forumers.RO ! Va asteptam :X
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere Admin !

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
somoso




Mesaje : 1
Data de înscriere : 03/05/2009

Cerere Admin ! Empty
MesajSubiect: Cerere Admin !   Cerere Admin ! Icon_minitimeDum Mai 03, 2009 8:06 pm

Salut ! Vreau si eu admin daca se poate , mic ma descurc cu codatii nu vreau ban in mod special in plus dc sa dai ban la un codat cand poti sa al tii in slay Smile si nu mai are chef Very Happy plus ca poate alta data are chef sa intre si fara nu? You Come Begginer and You exit PRO Very Happy

Nick-ul SoMoSo
Varsta : 23

Experienta Cs :
- de cand era 1.3 Very Happy (2003)

Experienta ca Admin :
hmm : bc.computerclub.ro (owner)
: simy.cafe.ro
: nosferatu.idle.ro
: cs.nosferatu.ro
: gameszone.ro
: etc. cu siguranta


Dc vreau admin? :

Pt ca serveru nu are nevoie de codatii si din cand in cand nu are cine sa schimbe harta si etc. si cred ca pot sa ajut serveru sa se dezvolte si sa fie full . Un admin pe langa ca are anumite atributii de facut da cel mai importanta sa stie sa tina lumea pe server si mai ales sa depisteze cand nu le place o harta si lumea ese de pe server am vazut ca se intampla foarte des .

Contact :
ID messenger : somoso86 asta daca nu al stie deja vro 3 admini care mi-au facut deja poze lol!
Sus In jos
laly




Mesaje : 22
Data de înscriere : 20/04/2009

Cerere Admin ! Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin !   Cerere Admin ! Icon_minitimeLun Mai 04, 2009 1:18 am

Iti dau un PRo pentru slot deocamndata
Contra pentru admin


Mai joaca cateva zile 1 saptamana ,2,3 si apoi vb si de admin;)Smile






Acuma sa vedem ce zice virtual:Razz!! Razz lol! lol! afro
Sus In jos
 
Cerere Admin !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere admin
» CeReRe AdMiN By McF
» Cerere Admin
» Cerere admin
» Cerere admin :)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AM schimbat domeniull : SERVER : Dzone.malware-site.www :: ..::: eXtreMcs ReSpaWn :::.. :: Cereri Admine/Sloturi-
Mergi direct la: